SC Sineklik olarak Keçiören ilçesinin tüm mahallelerinde sineklik montajı ve üretimi hizmeti vermekteyiz. Aktepe sineklik olarak hem sineklik tamiri yapıyor hem de isteğe özel sineklik üretimleri yapıyoruz. Ankara’da ciddi anlamda işinin ehli sineklik firması arıyorsanız hemen bizlere danışabilirsiniz.

Bugüne kadar yüzlerce Aktepe’deki müşterilerimize sineklik üretimleri yapmış ve hepsinde memnuniyet kazanmış bir firmayız. Sıcak günlerin paha biçilemez ürünleri olan bu sineklikler sayesinde yaz aylarında evinizde otururken, balkonda keyif yaparken sinekler artık sizi rahatsız edemeyeceklerdir. Oldukça kullanışlı olan bu sineklik ürünleri sayesinde artık sivrisinek gibi çok rahatsız eden böcekler iç ortama giremiyecekler.

Sineklikler oldukça hafif ürünlerdir ve dayanıklı malzemelerden üretilirler. Dış ortamdan herhangi bir böcek türü kesinlikle sineklikten geçemez. Bu sayede evin içerisinde ki beslenen bir hayvan da dışarı ya çıkamaz.

Aktepe sineklik imalatı yapan firmamız her zaman tüm sineklik modellerini üretmektedir. Bir telefon kadar yakındayız. Sineklikler adresinize kadar teslim edilmektedir.