SC Sineklik; Cam balkon sektöründe yüzlerce iş teslim etmiş ve bunun yanında müşteri memnuniyeti sağlamakta olan bir firmadır. Cam balkon ürünlerinin tamir ve montaj hizmetini vermekte olan firmamız profesyonel teknik ekibi sayesinde sektörde her geçen gün ilerlemeye devam etmektedir.

Kolay Menü ( Gitmek istediğiniz alana tıklayın )
Katlanır Cam Balkon
Sürme Cam Balkon
Cam Balkon Tamiri
Alüminyum Fitil Değişimi

Bilgilendirme kısmına giriş yapmadan önce Ankara müşterilerimiz için her zaman en uygun fiyatı sunduğumuzu belirtmek isteriz. Uygun fiyatın yanı sıra satış sonrası destek ve garanti hizmetlerimiz ile hayalinizde ki cam balkon sistemlerine kavuşmak artık oldukça kolay.

Ankara cam balkon fiyatları

2022 yılında balkonlarınız için fiyatları merak ediyorsanız sizler için kategoriye ayırdık. Isıcamlı, sürme veya katlanır cam balkon fiyatları için tarafımız ile iletişime geçebilirsiniz.

ÜrünCam RengiFiyat (M2)
Plus 8 mm KatlanırŞeffaf Arayınız
Plus 8 mm KatlanırRenkli Arayınız
Isıcamlı Cam BalkonŞeffaf Arayınız
Isıcamlı Cam BalkonRenkli Arayınız
Isıcamlı KatlanırŞeffaf Arayınız
Isıcamlı KatlanırRenkli Arayınız
Sürme Cam BalkonŞeffaf Arayınız
Sürme Cam BalkonRenkli Arayınız
2022 Ankara cam balkon Fiyatları

Müşterilere özel projelendirme yapılarak ilmik ilmik işlenen cam balkon sistemleri sayesinde oldukça keyif dolu günler yaşamak mümkündür. Cam balkonda oturmanın ve dışarıyı izlemenin keyfini yıllar boyunca tadabilirsiniz.  Son dönemlerin popüler aktivitesi haline gelen cam balkonların sayısı her geçen gün artmaya devam etmektedir.

Cam balkonlar kendi aralarında kategorilere ayrılmaktadır. Sürgülü cam balkonlar ve katlanır cam balkonlar olmak üzere çeşitlendirilir. Sürgülü cam balkon sisteminin içerisinde ise ısıcamlı sürme sistem balkon yer alır. Bu oldukça kaliteli ve ergonomik bir üründür. Katlanır sistemlerde ise Isıcamlı 8mm. Ve 10mm katlanır cam balkon sistemleri yer alır.

Cam balkon sistemlerini neden tercih etmelisiniz?

  • Gürültüyü en aza indirir.
  • Dayanıklılık testlerinden başarı ile geçmiştir.
  • Su sızdırmaz.
  • %100 yerli üretim.
  • Estetik olarak hoş bir görüntü sunar.
  • Kaliteli ve Çevre dostu

Sürgülü mü Katlanır mı? En İyisi Hangisi?

Sürgülü ve katlanır sistemlerin en iyisini öğrenmek için bazı teknik detaylar değerlendirilir. Her iki üründe yalıtım ve şıklık konusunda üstün başarılar sağlayan ürünlerdir. Bu detaylar arasında balkonun büyüklüğü, genişliği gibi bir takım değerlendirmeler yapılır. Katlanır sistemler çok az yer kapladığı için ufak balkonlarda bile güzel bir görüntü oluşturur ve yaşam alanını etkilemez. Sürgülü sistemler ise eşikli ve eşiksiz olmak üzere değerlendirilir. Bunların detaylarını ise altta sizler için ele aldık.

Isıcamlı Sürme Sistem Cam Balkon

Sürgülü cam balkon görseli

Sürme sistemler kayar bir yapıya sahip olduğundan dolayı herhangi bir yer kaplamazlar. Her mekana şıklık katan bu cam balkon sistemleri en tercih edilen ürünler arasında yer alır. Özellik bakımından ise ısı ve ses yalıtımı konusunda oldukça başarılı olmaktadır. Birçok ve iş yerinde bu sistemlere rastlamak mümkündür. Dört mevsim rahatlıkla tercih edilecek bir üründür.  Eşikli sürme cam balkon ve eşiksiz cam balkonlar hakkında teknik detayları da firmamızdan öğrenebilirsiniz. Cam balkon ürüne sahip olmak için Ankara sürme sistem cam balkon firmamız ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Isıcamlı sürme cam balkon fiyatları

Sürme cam balkon fiyatları balkon m2 bilgisine göre değişmektedir. En net bilgiyi almak için firmamızı adresinize çağırabilir ve telefonda ölçü bilgilerini vererek fiyat talep edebilirsiniz.

Katlanır Cam Balkon

Katlanır cam balkon görseli

Balkon sistemleri arasında çok beğenilen diğer bir sistem ise katlanır cam balkon sistemidir. Katlanır balkon ürünleri yer kaplamayan ve %100 müşteri memnuniyeti sağlanan bir üründür. Minimum seviyede yer kaplar ve en ufak balkonlarda dahi rahatlıkla tercih edilebilir. Oldukça ergonomik, yalıtım olarak başarılı ve çok sevilen ürünlerin başında yer alır. Balkonlarınızda güzel vakit geçirmek ve dışarıda k havanın içeriye girmesini engellemek için bu harika balkon sistemleri tercih edilebilir.

Son zamanların popüler ürünü olan katlanır cam balkonlar gerçekten muazzam ürünlerdir. Özellikle balkonda fazla vakit geçirenlerdenseniz bu ürün tam anlamıyla harikalar yaratacaktır.

Katlanır cam balkon perdesi ile cam balkonlarınıza harika tasarımlar ile hazırlanmış perde modellerini de uygulayabilirsiniz. Yüzlerce perde modeli ile evinizin dekorasyonuna göre uyum sağlayan bir perde tercih etmek mümkündür. Katlanır cam balkonları perdeler sayesinde çok daha minimal ve şık bir görünüme sahip olmaktadır. Pileli cam balkon perdesi ve bunun gibi yüzlerce perde çeşidini kullanarak harika dekorlar elde etmek mümkündür.

Katlanır cam balkon fiyatları

Katlanır cam balkon fiyatları her zaman ölçüye göre verilmektedir. Ankara’da iseniz hemen firmamız ile irtibata geçebilir ve gün içerisinde gelmemizi isteyebilirsiniz. Katlanır cam balkon metrekare fiyatları ile beraber ölçünüz hesaplanmaktadır. m2 ölçüsü sonrasında ise müşteriye en uygun fiyat sunulmaktadır. Ankara katlanır cam balkon sistemleri  tarafımızca garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Ankara Cam Balkon Firmaları

Siteler de bulunan cam balkon firmamız, Ankara’da profesyonel olarak cam balkon tamiri, fitil değişimleri ve diğer tüm montaj işlerinde profesyonel destek sunan bir işletmedir. Yaz ve kış aylarında balkon da güzel vakitler geçirmenizi, günün keyfini en net şekilde yaşamanıza yardımcı olan cam balkon sistemleri ile balkonda geçirilen vakit süresi de dolaylı olarak artmaktadır. Dışarıyı görebildiğiniz ve istediğiniz zaman anında kayar ve katlanır sistemler ile açabilir , hava alabilir ve ardından tekrar anında kapatabilirsiniz.

Cam balkon yaptırmak için seçeceğiniz firmanın tecrübesi çok önemlidir. Hassas bir iş olan cam balkon sektöründe firma seçerken tecrübe deneyim ve referans gibi etkenler dikkate alınmalıdır. SC ( Sağlam Cam ) olarak siz müşterilerimizin rahatlığı için en iyi malzemeleri kullanarak cam balkon sistemleri geliştiriyoruz. Ankara siteler cam balkon fiyatlarını öğrenmek ve bizler ile çalışmak istiyorsanız hemen SC Sineklik iletişim numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.