Kapı, teras, pencere ve cam balkonlarınızda sorunsuz bir şekilde kullanabileceğiniz yatay kapı stor sineklik kendi kutusu ile birlikte toplanarak hiç yer kaplamadan ve yapısı gereği kullanım yapacağınız alanı kesinlikle bozmamaktadır. Ankara Yatay Kapı Stor Sineklik firması olarak tüm ihtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermekteyiz.

Yatay Kapı Stor Sineklik Kullanım Alanları: Kapı ve pencere – Dikey, yatay, çift taraflı

Garanti süresi: Yatay kapı Stor sineklikler 1 sene garantilidir. Bu süre zarfında meydana gelen sıkıntılar firma tarafından sorunsuz çözülmektedir

Stor sineklik alternatif olarak kullanılmakta olan bir üründür. Korkuluk,ferforje, panjur gibi noktalarda yer sıkıntınızın bulunması durumunda sizlere oldukça kolay bir kullanım sağlamaktadır. Menteşeli sinekliğin kullanılmasını istediğiniz durumlarda veya farklı sebeplerden dolayı bu ürünü tercih ettiğinizde sizlere oldukça kolay bir kullanım sağlamaktadır.  Bilhassa penceresinin önünde sineklik kullanmasını engelleyen kişilerin yoğun bir şekilde tercih ettiği son derece kullanışlı ve uygun ekonomik bir sineklik çeşididir.

Nasıl Kullanılır?

Genel olarak yaylı oyan sistemi tavsiye edilmektedir. Fren sistemi bulunmaktadır. Alt kilitlerden kurtulmasından sonra yukarıya doğru açılmaktadır. Sineklik tülünü alüminyum kutu gizlemektedir. Kesinlikle ürünler kimyasal bir madde içermemektedir. Bu sebeple sağlık açısından bir sıkıntı oluşturmamaktadır.  Hava koşuları ile bağlantısız bir şekilde çalışmaktadır. Kesinlikle hava koşullarından etkilenmemektedir. Kendi içerisine toplanan bir kutusu bulunması sebebiyle kışsın toplanması gibi bir zahmet içermemektedir.

Yatak stor kapı sineklik

Nerelere Monte edilebilir?

PVC, Ahşap,  alüminyum ve ayrıca da akla gelebilecek tüm kapı ve pencerelere rahat bir şekilde monte edilebilmektedir. Bu sineklikler her tarafa rahat bir şekilde hareket ettirilebildiğinden bunlara sürgülü sineklik ismi de verilmektedir. Renk tercihi bakımından birçok çeşidi bulunmaktadır. İstenilen çeşit ve renk tercih edilebilir. Bu sebeple uygulanamayacağı ev veya iş yeri bulunmamaktadır.

Fiyat bakımından da oldukça cazip fiyatlara sunulmakta olan bir aralığı bulunmaktadır. Klasik olarak kullanılmakta olan sinekliklerle kıyaslandığında çok büyük bir fark bulunmamaktadır. Her noktada olduğu gibi sineklik alanında da birçok kalite ve ürün bulunmaktadır. Bu sebeple fiyat ile ilgili net bir şekilde bir aralık verilmesi mümkün değildir.