Menteşeli sineklikler oldukça ekonomik ürünlerdir ve kullanımı çok basittir. Ankara menteşeli sineklik çeşitlerimiz oldukça fazladır ve kolaylık sağlayan en iyi ürünlerin başında gelmektedir. Kapı ve pencere gibi alanlarda kullanılmak üzere üretilmektedir. Ankara menteşeli sineklik üretimi yapan şirketimiz bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Her pencere ve kapı sistemlerine uygun olarak hazırlanmaktadır. Malzeme kalitesi olarak ise oldukça dayanıklı ve birçok hava şartlarına göre üretilen menteşeli sineklik modelleri oldukça tercih edilen bir üründür. Bazı sineklik modellerine göre daha geniş yer gerektiren bir modeldir. Sürgülü veya pileli sineklik tasarımlarına göre fiyat bakımından daha uygun olabilmektedir.

Menteşeli Sineklik Özellikleri

  • Sık kullanılan yerlerde kullanılmak üzere biçilmiş bir kaftandır.
  • Kolaylıkla sökülüp takılabilir bir yapıya sahiptir.
  • Pencere ve kapılara kolaylıkla takılabilir.
  • Oldukça ergonomik bir sineklik çeşididir.
  • Kullanıldığı yerde estetik bir görüntü oluşturur.

İstenilen renkte menteşeli sineklik hazırlanmaktadır. Bu sayede montaj yapılacak yere uyum sağlayacak ve hoş bir görüntü beraberinde haşere gibi varlıklardan da evinizi koruyacaktır.

Kullanmakta olduğumuz sineklik malzemeleri kaliteli ve dayanıklı malzemedir. Uzun ömür dayanıklılığı ve ekonomik olması sebebiyle en çok tercih edilen sineklikler arasında yer alır.

SC Sineklik, satış sonrası desteği ile her zaman müşterinin yanında olmuş ve istenilen tüm sineklik modellerini en iyi şekilde üretmiştir.

Ölçüler alındıktan sonra hemen üretim sürecine geçilir. Tarafımızca istenilen ebatta ve renkte menteşeli sineklik hazırlanır ve montajı yapılır. Firmamız montaj sonrası da destek vermekle beraber garantide sunmaktadır.