Son dönemlerin en harika ürünleri arasında yer alan cam balkon sistemleri sık sık kullanılmakta ve sevilen ürünler arasında yer alır. Özellikle balkonda vakti geçirmeyi seven kullanıcılar için biçilmez kaftandır. Cam balkon sistemleri bazı durumlarda su sızdırabilir, ses sorunu yapabilir ve bunun yanında yalıtım sorunlarına da neden olabilir. Bu gibi durumlarda cam balkon tamiri gerekir. Ankara cam balkon tamiri servisimiz tüm arızalarda kullanıcılara en net tamir yöntemlerini uygulamaktadır.

Cam balkon tamiri işleri genellikle kısa süren işler arasındadır. Kullanıcının şikayetleri arasında ise bazı durumlarda cam balkonun açılmaması veya kapanmaması yer alır. Bunlar ürünlere göre çeşitlendirilir.

Cam balkon servisi olarak bakım ve tüm onarım işlerini yapıyoruz. Bunların içinde fitilller, ray aksamı, profil, conta ve cam konusunda oldukça geniş bir şekilde destek vermekteyiz. Tamir işlerinde kullandığımız malzemeler ise kendini kanıtlamış markalar ve gerekli standartları karşılayan belgelere sahip ürünlerdir.

Birçok cam balkon ürününün tamiri yapılmaktadır. Bunlar arasında ise sürgülü cam balkon tamiri, Katlanır cam balkon tamiri, Perdeli cam balkon tamiri , eşikli ve eşiksiz cam balkon tamiri işleri servisimiz tarafından sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Bu ürünler açılma, kapanma ve katlanmama sorunları yaşanabilmektedir. Tamir seçeneği de oldukça tavsiye edilmekte olup uzun yıllarca kullanılmaktadır.

Cam Balkon Tamircisi

Cam balkon tamirinde ustalık çok önemlidir. Ustanın temiz ve titiz çalışması sonucunda ortaya çıkan her iş kaliteli olmaktadır. Malzeme istenilen kalitede olsa bile ustanın titiz ve hassas ayarlamalar yapması sonucunda yapılan iş uzun ömürlü olmaktadır. Bu nedenle usta seçerken tecrübesi ve deneyimi en az 5 yıllık olmalıdır. Cam balkon sistemleri hassas ürünler olduğundan bu gibi tamir işlerinde profesyonel firmalar ile çalışılmalıdır. Bu yüzden Ankara’ da cam balkon tamiri yapan bir servis olarak sizlere memnuniyet sunacağımızın garantisini vermek isteriz.


Cam balkonlarda rulmanlarda aksama olabilmektedir. Balkon sistemlerinin en önemli parçası olan rulmanlı tekerleklerin çalışmasında bazen arıza yaşanmaktadır. Bu rulman tekerlek değişimi firmamız tarafından sorunsuzca onarılmakta ve eski haline tekrardan getirilmektedir.


Cam balkon arızaları, cam balkon tamiri nasıl yapılır, cam balkon kapanmıyor, cam balkon sökümü gibi durumlarda yardıma ihtiyacınız varsa hemen firmamızı arayarak sorunlarınızı çözdürebilirsiniz.

Cam Balkon Kırılması

Cam balkon üzerinde bulunan camlar herhangi bir kaza sonrası veya yıpranma sonrası kırılabilmektedir. Bu gibi durumlarda cam balkonda bulunan camın değişmesi ve sonrasında fitillerin değişmesi gerekmektedir. Bu işi profesyonel ekibimiz en hassas şekilde yapmakta ve cam balkonunuzun kalitesini artırmaktadır.

Cam Balkon Tamiri Fiyatları

Ankara’ da Cam balkon arızalarındaki çeşide göre fiyatlar farklılık gösterir. Ray arızası, Katlanmama sorunu, Açılmama, kapanmama, fitil değişimleri gibi arızanın türüne göre fiyatlandırma yapılmaktadır. Bu nedenle firmamızdan keşif talebinde bulunabilirsiniz. Kısa sürede gelip arızayı keşfedip fiyat verebilmekteyiz.

Cam Balkon ÇeşidiFiyat
Sürgülü Cam balkon tamiri Arayınız
Katlanır cam balkon tamiri Arayınız
Fitil değişimi Arayınız
Rulman tekerler bakımı Arayınız
Conta bakımı Arayınız
Açılma ve kapanma sorunları Arayınız

Ankara’nın birçok ilçesinde cam balkon tamiri işleri yapılmaktadır. Bu ilçeler ise;

  • Kızılay cam balkon tamiri
  • Çankaya cam balkon tamiri
  • Tunalı cam balkon tamiri
  • Keçiören cam balkon tamiri
  • Mamak cam balkon tamiri
  • Ümitköy cam balkon tamiri
  • Pursaklar cam balkon tamiri

SC farkıyla cam balkon sistemlerinizde ki tüm arızalar en garantili şekilde tamir edilmektedir. Firmamız müşteri memnuniyeti sunan ve satış sonrası teknik destek olarak yardımcı olan bir işletmedir.