Kedi sinekliği kediler için özel hazırlanmış pencere koruyucularıdır. Evlerinizde bulunan kedilerin camlardan veya kapıdan dışarı çıkmasını engellediği kadar ayrıca evlerinize girmesini istemediğiniz hayvanların da girişini engellemek üzere hazırlanmıştır. Ürünler %100 garantili bir şekilde üretilmelerinin yanı sıra hiçbir şekilde kedilerin açamayacakları bir kalitede üretilmektedir. Ankara kedi sinekliği firmamızda tüm ürünler en profesyonel şekilde üretilmektedir. 

Kedi sinekliği tercih edilirken dikkat edilmesi gereken en önemi hususların başında hava akımının kesilip kesilmediği gelmektedir. Piyasa içerisinde satışa sunulmakta olan kedi sineklikleri içerisinde birçok marka hava akımını kesmektedir. Bu sineklikler piyasa da yoğun bulunsa da sağlık açısından tercih edilmeyecek modellerdir. Kaliteli sineklikler kesinlikle hava akışına müsaade eder ve kediler tarafından kesinlikle açılamaz.

Ankara Kedi Sinekliği

Kedi sineklikleri bir kısmı oldukça çirkin bir görüntü sunmaktadır. Bunların sebebi Alüminyum menfez telinden yapılan imalatların olmasıdır. Özel olarak hazırlanan çelik teller ile hazırlanan sineklikler görüntü bakımından oldukça şık olduğu gibi her hangi bir dış etkenle kesinlikle zarar görmemektedir. Böylece görüntü bakımından oldukça şık bir görünüm elde ederken bunun dışında ayrıca kesinlikle ürünleriniz kısa vadede veya uzun vadede zarar görmeyecektir. Evcil hayvanlar için sineklik modelleri 2024 yılında daha da genişlemiştir. 2024 kedi sineklikleri her zaman eve göre dizayn edilmekte ve estetik olarak bir uyumluluk sağlanmaktadır.

Kedi sinekliklilerinin en önemli özelliklerinden birisi de sadece kedilerin dışarı çıkmasını engelleyen yapıda olmamasıdır. Ayrıca bu teller ile dışarıdan içeriye kesinlikle sinek girişi olmamaktadır. Teller aralıklı olmasına rağmen bu aralıklar kedilerin içerisine girmesini kesin bir suretle engellemektedir. Aralıklı olmasının sebebi hava akışının mekan ile kesilmemesidir. Bu en sağlıklı olan sineklik türü olarak bilinmektedir. Hava akışının kesilmesi ayrıca sürekli olarak sinekliğin yerinden çıkarılmasını gerektirmektedir. Böyle bir durumda deforme olma ihtimali de ayrıca bulunmaktadır.

Varlığı Belli Olmaz

Sinekliklerin varlığının belli olmaması da oldukça önemlidir. Böyle bir sineklik kullanımı ile görüntü asla bozulmayacaktır. Dışarıdan bakan bir kimsenin burada bir sineklik olduğunu anlaması çok dikkatli olmadığı sürece kolay değildir. Görüntüye önem veren ve ev dekorasyonunun bozulacağını düşünen kimseler için bu sineklikler oldukça büyük önem taşımaktadır.

Kedi için sineklik modelleri oldukça fazladır. Bu modellerden birini kullanarak beslemiş olduğunuz evcil hayvanın dışarıya olan teması engellenmektedir. Sineklik modellerine kedi teli takılarak bu işlem sağlanmaktadır.

Sineklikte kullanılan ürün kalitesi dayanıklılık ve kullanım açısından oldukça önemlidir. Piyasada bu sebeple oldukça geniş bir fiyat aralığı bulunmaktadır. Ankara kedi sinekliği fiyatları için firmamıza başvurabilirsiniz.

Kedi sinekliği fiyatları

Kedi sinekliği fiyatları yapılacak sinekliğin ölçüsüne ve istenilen modele göre değişir. Bazı kullanıcılar estetik görüntü sağlayan kedi sineklikleri isteyebilmektedir. Özel istekler doğrultusunda hemen SC Sineklik olarak istenilen modeli en iyi şekilde tasarlayıp teslim etmekteyiz. Sürgülü kedi sinekliği ise son zamanlarda en çok tercih edilen modellerden birisidir. Sürgülü modeli ile anında açılır ve kapanır. Bu yüzden kullanım alanında çok beğenilen bir üründür.

Kedinin Yırtamayacağı Sineklik Modelleri

Kediler bazı durumlarda camlarda ki sineklik tellerini yırtabilmektedir. Bunun gibi tatsız durumların önüne geçebilmek için metal sineklik teli ve alüminyum sineklik telleri kullanmaktayız. Bu sayede kedi bu telleri yırtamıyor ve dışarıya çıkamıyor. Kullandığımız malzemeler üst düzey kalitededir ve kedi için sineklik fiyatları da her zaman ki gibi ekonomik olmaktadır.

Kedi sineklik çeşitleri şunlardır.

  • pileli kedi sinekliği
  • kilitli kedi sinekliği
  • pimapen kedi sinekliği
  • akordiyon sineklik kedi
  • sürme kedi sinekliği
  • kedi pencere sinekliği

Birçok kedi sineklik çeşitleri mevcuttur. Kediler için sağlam sineklik modelleri arayışında iseniz hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.