Kedi sinekliği kediler için özel hazırlanmış pencere koruyucularıdır. Evlerinizde bulunan kedilerin camlardan veya kapıdan dışarı çıkmasını engellediği kadar ayrıca evlerinize girmesini istemediğiniz hayvanların da girişini engellemek üzere hazırlanmıştır. Ürünler %100 garantili bir şekilde üretilmelerinin yanı sıra hiçbir şekilde kedilerin açamayacakları bir kalitede üretilmektedir. Ankara kedi sinekliği firmamızda tüm ürünler en profesyonel şekilde üretilmektedir. 

Kedi sinekliği tercih edilirken dikkat edilmesi gereken en önemi hususların başında hava akımının kesilip kesilmediği gelmektedir. Piyasa içerisinde satışa sunulmakta olan kedi sineklikleri içerisinde birçok marka hava akımını kesmektedir. Bu sineklikler piyasa da yoğun bulunsa da sağlık açısından tercih edilmeyecek modellerdir. Kaliteli sineklikler kesinlikle hava akışına müsaade eder ve kediler tarafından kesinlikle açılamaz.

Ankara Kedi Sinekliği

Kedi sineklikleri bir kısmı oldukça çirkin bir görüntü sunmaktadır. Bunların sebebi Alüminyum menfez telinden yapılan imalatların olmasıdır. Özel olarak hazırlanan çelik teller ile hazırlanan sineklikler görüntü bakımından oldukça şık olduğu gibi her hangi bir dış etkenle kesinlikle zarar görmemektedir. Böylece görüntü bakımından oldukça şık bir görünüm elde ederken bunun dışında ayrıca kesinlikle ürünleriniz kısa vadede veya uzun vadede zarar görmeyecektir. 

Kedi sinekliklilerinin en önemli özelliklerinden birisi de sadece kedilerin dışarı çıkmasını engelleyen yapıda olmamasıdır. Ayrıca bu teller ile dışarıdan içeriye kesinlikle sinek girişi olmamaktadır. Teller aralıklı olmasına rağmen bu aralıklar kedilerin içerisine girmesini kesin bir suretle engellemektedir. Aralıklı olmasının sebebi hava akışının mekan ile kesilmemesidir. Bu en sağlıklı olan sineklik türü olarak bilinmektedir. Hava akışının kesilmesi ayrıca sürekli olarak sinekliğin yerinden çıkarılmasını gerektirmektedir. Böyle bir durumda deforme olma ihtimali de ayrıca bulunmaktadır.

Varlığı Belli Olmaz

Sinekliklerin varlığının belli olmaması da oldukça önemlidir. Böyle bir sineklik kullanımı ile görüntü asla bozulmayacaktır. Dışarıdan bakan bir kimsenin burada bir sineklik olduğunu anlaması çok dikkatli olmadığı sürece kolay değildir. Görüntüye önem veren ve ev dekorasyonunun bozulacağını düşünen kimseler için bu sineklikler oldukça büyük önem taşımaktadır.

Sineklikte kullanılan ürün kalitesi dayanıklılık ve kullanım açısından oldukça önemlidir. Piyasada bu sebeple oldukça geniş bir fiyat aralığı bulunmaktadır. Ankara kedi sinekliği fiyatları için firmamıza başvurabilirsiniz.