Dikey Plise Sineklik eni dar bulunan pencerelerde kullanılan en ergonomik ve görünüm noktasında kullanıcıları en az etkilemekte olan sistemdir. Dikey Plise Sineklik sistemlerinde tül yukarıdan aşağı çalışmaktadır. Bu nedenle dikey düzlem içerisinde, kasa yanında farklı bir Profil görmeniz mümkün olmayacaktır. Böylece pencere eni daralmaz Pencerenizin estetik kısmına her hangi bir zarar vermeden şık bir görünüm kazanmış olursunuz. Üstelik menteşeli olarak kullanılmakta olan sistemlerde yaşanan  er işgal sıkıntısı burada bulunmamaktadır. Ankara dikey plise sineklik modellerimizi inceleyebilirsiniz.

Yüksekliği fazla bulunan pencere tercihlerinde ölçülerinizde ve aynı zamanda kapılarda yatay olarak çalışır sistemi talep etmeniz ergonomik noktada sizler için daha uygun konumdadır. Kışın ürünün bulunduğu yerden ayrılmasına gerek bulunmaz. Kullanılmadığı zamanlarda kapalı tutarak muhafaza etmeniz mümkündür. Bu nedenle kısaltmamış olursunuz.

Kullanım Faydaları

  • Alt eşik ile birlikte son derece rahat hareket imkanı sunmaktadır.
  • Basitçe hareket ettirilmesi mümkündür. El ile rahat bir şekilde kullanılabilir.
  • Çoklu renkleri mevcuttur. Bu sebeple istenilen her alana rahat bir şekilde kullanılır
  • Gizli ayar sistemi bulunmaktadır.
  • Kullanılan ürünler % 100 polyester olarak kullanılmakta suya ve güneşe oldukça dayanıklı ürünlerdir. Bu sebeple uzun yıllar sorunsuz kullanılabilir.
  • Alt panellerde kullanılmakta olanrüzgar stopu bulunmaktadır.
  • Duble yapma fırsatı bulunmaktadır
  • Panjurlu pencerelere kolay bir şekilde montaj yapılabilir

Dikey Plise Sineklik Fiyatları

Dikey Plise Sineklik Fiyatları piyasa koşullarında oldukça farklı bulunmaktadır. Birçok marka farklı fiyat politikalarıyla hareket etmektedir. Amacımız sürekli olarak müşteri memnuniyet olmasından dolayı sizlere kalite noktasında en iyisini sunmakta olan firmamız gönül rahatlığı ile fiyat noktasında da en iyisini sunmaktadır.

Fiyatları etkilemekte olan birçok husus bulunmaktadır. Bu sebeple direk olarak pencereye uygulanacak olan fiyat sizlere verilmemektedir. Ölçülerin alınması ve kalite noktasındaki kararın tam olarak verilmesinden sonra sizlere net bir fatura çıkarılmaktadır. Piyasa da en iyi sunmaktan dolayı gurur duyan firmamız sizlere fiyat noktasında da en büyük kolaylıkları sağlamaktadır. Birçok farklı ödeme yöntemiyle rahat bir şekilde ödeme yapmanız da ayrıca mümkündür.