Yatay Plise Sineklik sistemi olarak bilinmekte olan sistemler son zamanlarda kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen sistemler arasında bulunmaktadır. Yüksekliği normalden fazla bulunan pencerelerde ve aynı zamanda kapılarda kullanılmakta olan en ergonomik ve bununla birlikte görünümü en az etkilemekte olan model olarak bilinmektedir. Ankara yatay plise sineklik sistemleri için bizlerden bilgi alabilirsiniz.

Sağdan sola veya soldan sağa çalışması mümkündür. Kanadın açılmasıyla birlikte kapamada kullanılmakta olan düşey profilin tırnaklı kısmı; kanadı istediğiniz noktadan yakalamanıza ve itmenize imkan sağlar. Bu nedenleyatay plise sinekliklerkolay bir şekilde açılarak kapanabilirler. Pencere ve kapıların yapısını bozmadan şık bir görünüm kazandırırlar. Yatay Plise sineklikler daha önceleri kullanılmakta olan menteşeli sistemlerde kullanıldığı gibi yer işgal etmemektedir. Kışın sinekliğin çıkarılması gerekmemektedir. Kullanılmadığı vakit kapalı tutmanız mümkündür. Bu nedenle kullanım ömrünü uzatmış olmaktayız. Yatay plise sineklikler sistemlerin tamamına uygulanabilir, cam balkon uygulamalarınız için de ayrıca kullanılabilmektedir.

Yatay Plise Sineklik Özellikleri

  • Rahat hareket imkanısağlamaktadır
  • Basit bir şekilde istenilen yere hareket eder
  • Çoklu renk seçeneği bulunmaktadır. İster Ahşap ister ral dilediğiniz renkte model bulunmaktadır.
  • Gizli ayar sistemi bulunmaktadır
  • Kullanılmakta olan tüller % 100 polyesterdir. Suya ve güneş ışığına dayanıklıdır.
  • Panjurlu pencerelere kullanımı mümkündür.
  • Alt panellerde kullanılmakta olanrüzgar stopu bulunmaktadır.

Yatay Plise Sineklik Fiyatları   

Ankara Yatay Plise Sineklik fiyatların değişiklik göstermektedir. Piyasa da kullanılan ürünlerin kalitesi dolaşışıyla birçok fiyat bulunmaktadır. Kullanılmakta olan ürünlerin kalitesinin aynı olması durumunda net bir şekilde değerlendirme yapılması mümkün olabilir. Ürünlerin tamamı garantili olarak sunulmaktadır. Genel olarak tüm marka ve modellerde garanti süresi 2 yıl olarak belirlenmektedir. Bu süre içerisinde oluşan sıkıntılar firma tarafından karşılıksız olarak giderilmektedir. Gerekli arızanın tamiratı veya gerekli olması durumunda yenilenmesi mümkün olmaktadır.

Sineklik çeşitleri evlerin konumuna ve ihtiyaca göre belirlenmektedir. Birçok özellikte sineklik bulunmaktadır. Bu sinekliklerden istenilen model kullanım alanınızla uyum sağlaması durumda kullanılabilir.