Yüksek kaliteli Ankara Plicell cam balkon perdesi modelleri, kolay kurulum ve yerli kumaş özellikleri ile birçok evde aktif olarak kullanılan bir üründür. Cam balkonlarda sık sık tercih edilen bu ürünler birbirinden güzel desen ve modern yapısı ile ön plana çıkmaktadır. Birbirinden güzel görsellere sahip olan bu perde modelleri canlı bir ortam yansıtır. Ergonomik olması, çok yönlü olması ve ve ışığı kontrol eden yapısı ile her yere uyum sağlayan bir perde modelidir.

Plisel perde modelleri birçok alanda kullanılır. Mağaza, cafe, daire ve ofis gibi birçok alanda tercih edilmektedir. Işık kontrolü ve şık görünümü sayesinde kullanılan mekana ayrı bir hava katar. Bu ürünlerde ki ayrıntılar çok ince düşünülerek hazırlanmıştır ve kullanıcı memnuniyet garantisi altındadır.

Plicell cam balkon perdesi özellikleri nelerdir?

Garanti Süresi:2 yıl
Kalınlık:0.15 mm
Ağırlık:82 gr/m2
Hangi balkonlara uygunTüm cam balkon sistemlerine uygundur

Harika bir yaşam alanı sunan Plicell perde modellerini Ankara’ da bulunan SC Sineklik firmamızdan satın alabilir ve montajının yapılmasını da isteyebilirsiniz.

Plicell perde modelleri 100cm genişliğinde üretilmektedir. Tüm cam balkon sistemlerine kolaylıkla entegre olan bu perdeler uygun fiyatlar da satılmaktadır.

Plicell cam balkon perdesi montajı

Montajı oldukça basit bir perde modelidir. Temizlenmesi gerektiğinde oldukça kolay sökülür ve tekrar takılır yapıdadır. En beğenilen özelliklerinden birisi de bu olmaktadır. Kullanıcıların bu ürün hakkındaki yorumlarına bakıldığında çok portatif bir ürün olduğunu görebilirsiniz.

Plicell Perde Yıkama Talimatları

Plicell perde yıkaması oldukça basittir. Alttaki talimatları okuyarak yıkama işlemi kolayca sağlanmaktadır.

  • Perdeyi komple kapatın.
  • Perdenin aparatın hafif bir güç uygulayarak çıkartın.
  • Bir leğende 40 derece sıcaklıkla az deterjan ekleyerek 15 dakika kadar bekletin.
  • Leğen içerisinde iken 3-4 sefer açıp kapatarak sudan çıkartın.
  • Soğuk su ile durulama işlemi yapın
  • Sudan iyice temizlemek için aç kapa yapın ve sonrasında perdeyi tekrar montaj edin.
  • Yaklaşık 10 saatte komple kuruyacaktır.

Plicell perde imalatı yapan firmamız, montaj ve kurulum hizmeti vermektedir. Plicell perde satın alan müşterilerimiz montaj konusunda bizlerden destek alabilmektedir.

Plicell Perde Fiyatları

Bu ürünü satın almadan önce Plicell perde takılacak yerin ölçülerinin alınması gerekmektedir. Plicell perde ölçüsü almak oldukça kolay bir işlemdir. Tarafımıza perde ölçüsü verildiği zaman hemen fiyat vermekteyiz. Plicell ürünlerinde şikayet gibi durumlar yoktur ve kullanışlı ürünler olarak bilinirler. Ankara Plicel perde fiyatları için hemen firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.