Ankara da sanayi bölgesinde bulunan Ostim bölgesinde de sineklik hizmeti vermekteyiz. Ostim sineklik üretimi ve montajı yapmakta olan SC Sineklik; her zaman memnuniyet oluşturmuş ve yaptığı işlere profesyonellik katarak ilerlemeye devam etmiştir. Sinek vb haşere grubunda ki birçok böceklerden kurtulmak için sineklik ürünleri oldukça önemli ve gerekli malzemeler arasında yer almaktadır.

Ostim Sineklik Firması

Ostimde işinin ehli bir sineklik firması arıyorsanız eğer bu konudan hemen bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Üretmiş olduğumuz sineklik modelleri garantilidir ve oldukça estetik ürünlerdir. Sıcak günlerin vazgeçilmez ürünleri olan bu sineklik ürünleri evlerinizi veya iş yerlerinizi sivrisinek gibi rahatsız eden böcek türlerinden tamamen koruyabilmektedir.

Firmamız oldukça tecrübeli ekiplerden oluşmaktadır. Belirtilen ölçüler ile sineklikler üretilmekte ve müşterinin evine kadar teslim edilebilmektedir. Sizde kendinize özel sineklikler ürettirmek istiyorsanız hemen bizleri arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ostim Sineklik Fiyatları

Bu çevre dostu sineklik ürünlerine sahip olmak için bizleri arayabilir ve net ölçüyü bizlere ilettikten sonra fiyat alabilirsiniz. Ölçü bilgileri olmadan malesef ki fiyat verememekteyiz.