Karavan Sineklik taleplerinize her zaman en iyi bir şekilde şekilde hizmet sunmak üzere Sc Sineklik olarak her zaman görevimizin başındayız. Birçok sunmuş olduğumuz farklı model ile birlikte sizlere karavanlarınızda kullanılabileceğiniz modeller le de hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız. Karavanda rahatlıkla kullanabileceğiniz modellerimiz sizlere en iyi koşularda, garantili ve uygun fiyatlar ile verilmektedir. Ankara Karavan sineklik yapımı için tarafımıza başvurabilirsiniz.

Karavan Sineklik sistemi iki farklı yönü bulunmakta olan bir sineklik olarak bilinmektedir. Alüminyum çerçeve içinde bulunmakta olan bir tarafı sineklik bir diğer tarafı ise perde sistemi olarak kullanılmaktadır.

Akordiyon modeliyle bu sineklikler çalışmaktadır. Bu sineklikler perde kullanımı bulunmadığı zamanlarda gizlenebilmektedir. Yapışması içerisinde bulunmakta olan mıknatıs ile olmaktadır.

Karavan sineklik aynı zamanda perde olarak kullanılmaktadır. Bir tarafı günün belli saatinde güneşten korunmaya yardımcı olurken diğer kısmı sinek ve benzeri haşeratın gelmesini engellemektedir.

Perde belirli bir bölümü gün içerisinde güneşten aracın korunmasını sağlamaya yaramaktadır.Araç içinde bulunmakta olan değerli eşyaların korunması ve bunun yanı sıra karavan içerisinin akşamları görünmesini engellemek açısından kullanılmaktadır.

Kamplarda Büyük Rahatlık

Kampların birçoğu ormanlık bölümlerde ve sahil kenarı noktalarında bilindiği üzere bulunmaktadır. Bu noktalarda çok fazla sivrisinek haşere gibi zarar verebilecek böceklerin araç içerisine girmesini bilindiği üzere istenmez. Gün içerisinde montajı yapılmış olan sineklikleri açarak araç içerisine haşere girmesini önlemiş olmaktayız.

Kullanımı son derece rahat olan bu sinekliklerin temizlenmesi de oldukça rahattır. Kullanmakta olduğunuz tüm araç modellerine uyum sağlayan modelleri bulunmaktadır. Aracınıza en uygun modellerin tercih edilmesi için birçok model içerisinden seçim yapabilirsiniz.

Kullanım bölümü noktasında üst havalandırma camı ile birlikte aracın yan camlarında ve aynı zamanda kapılarda kullanılmaktadır, rahatlıkla uzun ömürlü bir şekilde istifade edebileceğiniz kullanabileceğiniz bir ürün olarak uzun yılardan bu yana üretimi sağlanmaktadır.

Karavan Sineklik Fiyatları

Kullanım alanlarına bağlı olarak ve istenilen kaliteye göre fiyatlarda bir takım değişiklikler olabilmektedir. Bu sebeple istenilen kalitenin ve ebatların belirtilmesiyle birlikte fiyat ortaya çıkmaktadır. Karavan çeşitlerine göre fiyatlar da farklı olmaktadır. Ankara ‘da uzman bir firma olan SC Sineklik karavan sineklik yapımında oldukça tecrübelidir. Karavan kapı sinekliği konusunda uzman firmamızdan hemen bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerine Sineklik gönderiyoruz. Özellikle İstanbul karavan sineklik, Muğla karavan sineklik ve İzmir karavan sineklik konusunda birçok sipariş gönderdik ve göndermeye de devam etmekteyiz. Her ile üretim yapmakta ve sorunsuz bir şekilde sinekliği göndermekteyiz.