Çankaya sineklik firması; sineklik alanında kaliteli ürünleri ucuz fiyatlara üretmektedir. Yaz günlerinin vazgeçilmez sineklik modelleri ile sineklere artık dur diyoruz. Birbirinden estetik görüntüye sahip olan sineklik modellerimiz her ölçüye göre uyarlanabilmektedir. Ev, işyeri, ofis ve tüm yapılara rahatlıkla hazırlanan sineklik modellerimiz garantili ürünler arasında yer almaktadır.

Çankaya sineklik olarak ürettiğimiz modeller:

  • Çankaya menteşeli sineklik
  • Çankaya akordiyon sineklik
  • Çankaya kedi sinekliği
  • Çankaya cam balkon sineklik
  • Çankaya karavan sineklik

Tüm modellerimiz kısa sürede üretilmekte ve eve montaj hizmeti de sunulmaktadır. Alanında uzman, tecrübeli ve işlerinde memnuniyet sunan firmalar ile çalışmak istiyorsanız bizleri tercih edebilirsiniz. Fiyatlarımız da oldukça uygundur.

Çankaya sineklik fiyatları ne kadar?

Sineklik fiyatları yapılacak alana ve ölçüye göre değişmektedir. Bizleri hemen arayarak anında fiyat alabilir ve montaj hizmeti de isteyebilirsiniz. Çankaya sineklik fiyatlarında kampanyalarımız mevcuttur ve her zaman müşteri memnuniyet garantilidir.

Sinekliklerde garanti var mı?

Çankaya sineklik sistemleri olarak ürettiğimiz tüm modellerde garanti sunuyoruz. Ürünlerimiz son derece kaliteli , kolay kolay kırılmayan malzemelerden üretilmektedir.

Çankaya’da sineklik montajı hizmeti veriyor musunuz ?

Evet veriyoruz. Sipariş sonrasında isterseniz adresinize gelip sineklik montajını yapıyor ve teslim ediyoruz. Çankaya SC Sineklik olarak memnuniyet odaklı çalışmalar yapıyoruz.