Sineklikler gününüzde oldukça kullanışlı ve ergonomik ürünler arasında yer almaktadır. Birçok sineklik çeşidi vardır. Bunlar arasında en çok kullanılanlar ise akordiyon sineklik, kedi sinekliği, menteşeli sineklik , plise sineklik ve sürgülü sineklikler yer almaktadır. Bu sineklik modelleri zaman içerisinde yırtılmakta ve tamir işlemi gerekmektedir. Sinekliklerde en çok tül yırtılması, çerçeve kırılması gibi arızalar meydana gelir. Bunların çözümü ise sineklik tamiridir ve ekiplerimiz tarafından çok kısa sürede uygun fiyata yapılmaktadır.

Ankara sineklik tamiri konumuzda birçok sineklik çeşitlerinin tamirinden bahsedeceğiz. Sineklik tamiri sağlıklı olur mu? Yenisi gibi olabilir mi konularında sizleri aydınlatacağız.

Stor sineklik tamiri

Bu model oldukça fazla kullanılan bir modeldir. İçerisinde ufak bir yaylı mekanizma mevcuttur ve bu yüzden tamiri basittir. Stor sineklikler uygun fiyatlara tamir yapılmaktadır ve bu işi Ankara sineklik firmamız çok kısa sürede yapmaktadır. Oldukça da kullanışlı hale gelmektedir.

Sürgülü sineklik tamiri

Sürgülü sinekliklerin tamiri genellikle gövdesinde eğrilme yoksa tavsiye edilmektedir. Genelde tül kopması gibi sorunlar yaşanır. Eğer tülde yırtılma varsa tamirini yapıyoruz ve oldukça da uzun ömür garantisi veriyoruz. SC Sineklik sizlere bu konuda en iyi desteği sunmaktadır.

Pileli sineklik tamiri

Pileli sineklikler yaz aylarında en fazla tercih edilen kullanışlı modellerden birisidir. Pileli sineklik tamirinde ise ip değişimi, tül değişimi yapılmaktadır. Gövdesinde ve çerçevesinde kırılma var ise genellikle yenisini önermekteyiz. Tül değişimi gibi işlemlerin fiyatı gayet uygundur ve birkaç sezon daha rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Kedi sinekliği tamiri

Evlerinde kedi vb evcil hayvan besleyen kullanıcılarımız için kedi sineklik tamiri işi yapıyoruz. Kediler dışarı çıkabilmek için kedi sineklikleri ile karşılaşıyor ve patileri ile bazı durumlarda sineklik telini yırtabiliyor. Bu gibi durumlarda yenisini almak yerine tamir işlemi yaptırabilirsiniz. Kedi sinekliği tamiri oldukça uygun fiyatlardadır.

Ankara sineklik tamiri fiyatları

Tamir edilecek sinekliğe göre fiyatlar değişebilmektedir Sineklik ölçü boyutları, arıza kaynağı gibi maddeler fiyatları etkilemektedir. Sineklik modellerinin tamiri için profesyonel destek vermekteyiz. SC Sineklik olarak her türlü sineklik modellerinin tamirini en sağlıklı şekilde yapmakta ve teslim etmekteyiz. Firmamızı arayarak sineklik tamiri konusunda en detaylı bilgi ve fiyatı hemen öğrenebilirsiniz.

Sineklik tamiri titiz ve incelikli bir iştir. Sinekliklerinizin tamiri yapıldıktan sonra kullanışlı hale gelmektedir. Bu işi yapan firmamız, her türlü tamir sineklik modeli tamir işinde uygun fiyat ile beraber uzun bir kullanım süresi sunmaktadır. Ankara’da sineklik satışı ve tamiri yapan firmamızı ziyaret ederek sineklik satın alabilirsiniz.